Meritroyalbet Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Bahis siteleri içerisinde yer alan ve güvenilir yapısıyla dikkat çeken Meritroyalbet, para çekme konusunda üyelerine farklı seçenekler sunmaktadır. Bu seçeneklerin birisi banka havalesiyken diğeri ise Papara yöntemidir. Her sistem için belirlenen farklı limitler de söz konusudur. Para çekme işlemi öncesinde mutlaka limitler göz önünde bulundurulmalıdır. İşletme, çekim esnasında belge isteme hakkını saklı tutar. Belirlenen tutarların altında paranın alınabilmesi ise söz konusu değildir.

Adım Adım Para Çekme Yöntemi

İlk olarak Meritroyalbet hesabınıza giriş yapın ve sonrasında “Hesabım” kısmına tıklayın. Ardından aşağıdaki adımları takip edin; 

  • İki farklı yöntem arasındaki banka havalesine tıklayın
  • Karşınıza gelen ve doldurulması gereken bölümleri doldurun
  • Kişisel bilgilerinizi ve T.C. kimlik numaranızı girin
  • Banka hesap bilgilerinizi doğru şekilde girin
  • Bankanın ismini yazın, şube kodunu belirtin ve son olarak hesap numarasını kopyalayın
  • Site üzerinden havale yöntemi ile minimum 200 TL çekebilirsiniz

Site üzerinden para çekim işlemi son derece kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Gerekli tüm altyapı Meritroyalbet tarafından sağlanmaktadır. İlgili sistemin doldurulması gereken alanlarını doldurarak işlemi onaylatabilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde paranın çekilmesi mümkün hale gelebilmektedir. Hızlı ve güvenilir ödeme seçenekleriyle ilgi gören Meritroyalbet sayesinde sizler de kazançlarınızı zahmetsiz bir şekilde hesabınıza aktarabilirsiniz.

Yorum yapın